Hakkımızda

1996 yılından buyana pimapen pvc kapı ve pencere sistemlerinin yetkili satıcısı üreticisi bayisi olarak 22 yıldır hizmet veren firmamız her türlü ahşap, pimapen, alüminyum doğrama, cam balkon, çelik kapı sistemlerinin imalat, montajı, teknik servis, ısı ve ses izolasyonlarının tamirinde uzman usta kadrosuna sahiptir.

Çayyolunda 600 metrekare showroom unda hizmet veren firmamız pvc kapı ve pencere sistemleri tamir ve bakımı, alüminyum doğrama tamir ve bakımı, cam balkon sistemleri tamir ve bakımı ahşap doğrama tamir ve bakımı ve bu sistemlerin ısı fitillerinin, alüminyum fitillerinin montajını deneyimli usta kadrosu ile yapmaktadır.

20 metre karelik bir dükkânda hizmet vermeye başlayan firmamız bugün 600 merte kara showroom unda 2 adet fabrikasıyla işinde mükemmeli yakalamak adına var gücüyle çalışmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne temel prensibimiz olan kaliteli malzeme kaliteli işçilik anlayışımızdan ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin katkılarım hep kendimizi daha çok geliştirerek kurumsal hizmet anlayışıyla çalışmaya üretmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla.

 

İletişim Bilgilerimiz